Otel

HIZLI TEKLİF AL

Kullanım

OTEL TV ÖLÇÜ
32"
43"
49"
55"
65"
70"
Adet

İletişim

OTEL TV

Tv’ler, otel odalarına adım atan misafirler için ilk izlenim itibariyle önemli bir rol oynamaktadır. Otel yöneticileri, otelde kaldıkları süre boyunca misafirlere keyifli ve bilgilendirici içerik hizmetleri sunmak için sürekli çaba sarf etmektedirler. LG Pro:Centric Hotel TV ve Signage Çözümleri ile otel yöneticileri, özelleştirilmiş misafir ağırlama içeriklerini basit ve kolay bir şekilde oluşturabilirler.

TV & ACCESS POINT

Tek Tv’de hem TV hem Access Point özelliği. 5651 internet yasasına uygundur.

KARŞILAMA EKRANI

Çeşitli video formatları* ve farklı yeteneğiyle Commercial Lite TV’ler otel odalarında misafirlere özel karşılama mesajlarına izin verir. * mp4, avi, mov, tp, wma, ts vb.

REMOTE JACK PACK

Tak ve çalıştır işlevi kullanıcıların misafir odasındaki konaklama TV'sinde kendi medyalarını sorunsuz bir şekilde görüntülemelerini sağlar.

OTEL MODU

Kanal seçimlerinden ses ayarlarına kadar,
Otel Moduyla tüm odalardaki TV ayarlarını
kontrol edebilirsiniz. Ses seviyesini sınırlayın
veya varsayılan ayarlara sırlayın. Tüm kontrol sizde.

USB KOPYALAMA

Tüm Commercial TV'leri şaşırtıcı bir hız ve kolaylıkla LOCK kopyalayın. USB Kopyalama özelliği, her bir TV'yi MODE ayarlamak zorunda kalmadan USB bellek kullanarak tüm TV ayarlarını kopyalayın.

KİLİT MODU

Kilit Modu uyumlu olmayan içerikle harici giriş sinyallerini engeller. Çeşitli tesisler veya kamusal alanlarda TV'lerin yanlış kullanımını önlemeye yarayan faydalı bir özelliktir.

HARİCİ HOPARLÖR ÇIKIŞI

Harici hoparlör çıkışı özelliği kullanıcıların harici hoparlörden banyo, bar, hatta salon gibi ayrı bir yerde keyfini MHL çıkarmalarını sağlar.

KONUK BAĞLANTISI

Konuklar MHL (Mobile High-Definition Link) ile kendi mobil cihazlarındaki, tabletlerindeki ve diğer taşınabilir cihazlarındaki içeriklerini TV ekranlarında izleyebilirler.

TV BOYUTLARI